Wyniki GSC Halloween Photo Contest

Wyniki GSC Halloween Photo Contest

Mamitan, na swoim blogu, ogłosiła wyniki konkursu na nendoriodowe zdjęcia z motywem Halloween, organizowanego przez Good Smile Company. Konkurs był ogłoszony pod koniec października, a wyniki ukazały się dopiero teraz, ponieważ jak pisze Mamitan – zgłoszeń do konkursu było ponad 500 i zespół miał nie lada problem wybrać te najlepsze. Nic straconego, jeżeli ktoś nie załapał się na pierwsze miejsca – GSC w przyszłości będzie organizować inne konkursy, więc szans będzie wiele ;) Poniżej wyniki z każdej kategorii.

Najlepsza Kompozycja

Snow Miku - Ruby Anne Vega

Snow Miku przechadzająca się pomiędzy grobami. Świetna kompozycja, zdjęcie naprawdę ma klimat. Autorką zdjęcia jest Ruby Anne Vega. Nagrodą w tej kategorii jest Nendoroid Chariot.

Chariot Nendo

Najlepszy Pomysł

Galih Arientoko

Ręcznie rysowane i wycinane tła oraz inne rekwizyty sprawiły, że jury polubiło to zdjęcie. Praca autorstwa Galih Arientoko. Nagrodą w tej kategorii jest Nendoroid Miku 2.0

best_idea_miku

Najsłodsze zdjęcie

Elaine Zahra

Inna kategoria, ale w tej też wygrały robótki ręczne. Słodkie kostiumy swoim nendo przygotowała Elaine Zahra. Nagrodą w tej kategorii jest Nendoriod Kaito.

cutest_entry_kaito

Najśmieszniejsze Zdjęcie

A285-Sophie-Monsibais_prev

Takiego zakończenia można się było spodziweać. Biedny Kirito. Zdjęcie nadesłała Sophia Monsibais. Nagrodą w tej kategorii jest Nendoroid Luka.

funn_luka

Najstraszniejsze Zdjęcie

Sheila Ng

Siły nadprzyrodzone widoczne obiektywem telefonu. Brrr… Aż ciarki przechodzą ;) Zjawisko zaobserwowała Sheila NG. Nagrodą w tej kategorii jest Nendoroid Kamui Gakupo.

spookiest_gackpo

Wybór Zespołu

A103-Stefan-Jonasson

Miku w stroju duszka przemyka się przez cmentarz. Ciekawe czy udało się jej kogoś przestraszyć. Zdjęcie wykonał Stephan Jonasson. Nagrodą w tej kategorii jest Nendoroid Colossal Titan Playset.

staff_titan

Więcej konkursowych zdjęć, które nie załapały się na nagrody, znajdziecie we wpisie na blogu Mamitan.