Sneak Peek: Katsuragi – Phat Company, czyli wynik konkursu

Sneak Peek: Katsuragi – Phat Company, czyli wynik konkursu

Na początku kilka słów dla wszystkich uczestników konkursu: dziękuję, że wzięliście w nim udział. Jeżeli nie udało się Wam wygrać, nic straconego – w przyszłości planuję zrobić kolejne konkursy z nagrodami. Nie przedłużając, bo pewnie jesteście ciekawi kto wygrał, zapraszam do rozwinięcia wpisu.

Wynik konkursu

Spośród wszystkich zgłoszeń maszyna losująca wybrała to jedno, a należało ono do Ishy. Gratulacje! Oczywiście odpowiedziała ona poprawnie na pytanie konkursowe: figurką, która znajdowała się w pudle była Katsuragi od Phat Company. Pozostali uczestnicy również mieli dobre przeczucie, ponieważ była to najczęściej padająca odpowiedź. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział, a poniżej zamieszczam widget z potwierdzeniem wygranej ;)

a Rafflecopter giveaway

Dwa słowa o samej figurce...

… Katsuragi jest świetna! Zainteresowała mnie już od momentu zapowiedzi. Niestety, gdy miała swoją premierę, miałem inne wydatki i musiałem ją sobie odpuścić :( Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ^^ Z początkiem tego roku, kiedy przeglądałem oferty wyprzedaży na AmiAmi, zauważyłem ją w promocji – cena została obniżona o 47%! Nie zastanawiając się długo, złożyłem zamówienie. Wspominałem już, że Katsuragi jest świetna? Jest to moja pierwsza figurka od Phat! (Yozory i Marii nie liczę bo to maleństwa) i jakością wykonania nie odstępuje od produktów takich producentów jak GSC czy Kotobukiya. Jestem z niej bardzo zadowolony :3

Katsuragi - Senran Kagura - Phat Company #1

Katsuragi - Senran Kagura - Phat Company #2

Katsuragi - Senran Kagura - Phat Company #3

^ Shimapan na sznureczkach :3