miniKONKURS okołoFIGURKOWY

miniKONKURS okołoFIGURKOWY

Dziwna nazwa, prawda? Tak w skrócie – pytanie będzie o figurkę, natomiast nagroda nie ma z figurkami nic wspólnego, ale jest dość atrakcyjna ;) Chcecie wiedzieć więcej?

Słowem wstępu

Konkurs ten jest taką próbą i rozeznaniem terenu, być może przed czymś większym w niedalekiej przyszłości ;) Jak wspominałem wcześniej, pytanie będzie miało związek z pewnym pudłem i figurką, a nagrodą będzie gra komputerowa. Jesteście ciekawi co to za nagroda?

Nagroda

Nagrodą w konkursie są dwie części gry z fantastycznej serii pt. Trine (oba tytuły na platformę Steam). Screeny, wideo oraz więcej informacji po kliknięciu na miniaturki.

Trine to utrzymana w stylu klasycznych, dwuwymiarowych platformówek gra zręcznościowa, stworzona przez studio deweloperskie Frozenbyte. Akcja osadzona została w pełnym zamków i dziwacznych machin świecie fantasy, a gracze kierują poczynaniami trójki bohaterów – maga, złodziejki i wojownika, którzy próbują ocalić królestwo przed armią nieumarłych. Tytuł odznacza się atrakcyjną oprawą wizualną oraz ciekawymi rozwiązaniami w mechanice rozgrywki.

Trine 2 to kontynuacja popularnej gry platformowej łączącej w sobie elementy zręcznościowe i logiczne. Ponownie wcielamy się w trójkę bohaterów (rycerza, maga i złodziejkę) znanych z poprzedniej części, a naszym zadaniem jest pokonanie etapów naszpikowanych pułapkami i zagadkami.

Opisy za www.gry-online.pl

Zasady...

… są proste ;) Należy odpowiedzieć na jedno pytanie:

Jaka to figurka znajdowała się w pudle widocznym poniżej?

IMG_3493

Oczywiście, bez podpowiedzi pytanie te byłoby baaaardzo trudne :3 Dlatego też podaję kilka wskazówek, które powinny naprowadzić Was na odpowiedni trop:

  • figurka znajduje się na mojej wish liście,
  • pomalowany prototyp był prezentowany na Wonder Festiwal 2013,
  • figurka ma swój odpowiednik w postaci Garage Kit’a,
  • oprócz koloru białego, dominuje niebieski,
  • postać nie jest w stroju kąpielowym ;)

Tyle wskazówek powinno wystarczyć. Jeżeli okaże się, że macie małe problemy z rozszyfrowaniem zagadki, postaram się dodać kilka punktów.

Jak wziąć udział?

Poniżej znajduje się widget, w którym możecie udzielać odpowiedzi – wystarczy podać nazwę postaci. Istnieje możliwość podania e-maila z imieniem/nickiem lub zalogowanie się poprzez Facebooka. Pamiętajcie, aby e-mail był poprawny, w przeciwnym wypadku nie będą miał możliwości kontaktu. Macie możliwość przesłania 3 odpowiedzi. Każde +1 oznacza dodatkową szansę na wylosowanie (jak w loterii z kuponami), dlatego warto wypełnić wszystkie pola, nawet gdy jesteście w 100% pewni.

a Rafflecopter giveaway

Konkurs zakończy się w sobotę 18 stycznia o godzinie 24. Szczęśliwy zwycięzca czy też zwyciężczyni zostanie powiadomiony/a o tym fakcie w ciągu 48 godzin.

Zapraszam do wzięcia udziału w tym małym eksperymencie. Powodzenia ;)